نبرد فاتحان 1.8.97 Apk for Android

The description of نبرد فاتحان

در نبرد فاتحان انواع ابزارها و تجهیزات برای ایجاد قدرتمندترین تمدن در دسترس شما و رقباست. با اتکا بر هوش استراتژیک خود منابع مختلف را جمع‌آوری کنید، به ساخت‌وساز خود سرعت بخشید، جنگجویانی بی‌شمار با قابلیت‌های مختلف تعلیم دهید، قهرمانان متنوع را استخدام کنید، با دوستان خود متحد شوید تا در جنگ‌های آنلاین و مولتی‌پلیر پیروز میدان باشید.
اگر از علاقمندان به بازی‌های استراتژیک هستید، نبرد فاتحان بدون شک با طراحی چشم‌نواز، مکانیسم‌های فوق‌العاده و گیم‌پلی اعتیادآور نظرتان را جلب می‌کند! وقت آن رسیده تا قدرت واقعی خود را نشان دهید!

▶ ویژگی‌ها ◀
تمدن‌های منحصر به فرد
یکی از تمدن‌های تاریخی را انتخاب کنید و امپراتوری خود را از یک قبیله تا یک ارتش بزرگ و پویا هدایت کنید! هر تمدن دارای معماری، واحدهای منحصر به فرد و مزایای خاصی است؛ نحوه استفاده از آنها به عهده شماست!
توانایی‌های حکومتی خود را با تمدن خود آزمایش کنید؛ با فرماندهان بزرگ بجنگید تا جهان را فتح کنید.

جنگ‌های زمان واقعی
جنگ‌ها به صورت زمان واقعی روی نقشه اتفاق می‌افتند. هر کسی می‌تواند به یک جنگ بپیوندد یا از آن خارج شود. این امکان باعث می‌شود که شما بازی را به صورت واقعی از نظر استراتژیک تجربه کنید. آیا دوستی از شما در جوار سرزمینتان تحت حمله قرار گرفته است؟ تعدادی نیرو برای کمک به دوستتان بفرستید یا به شهر مهاجم حمله غافلگیرانه‌ای بکنید.

نقشه جهانی بدون وقفه
تمام اقدامات در بازی روی یک نقشه تنها و بزرگ صورت می‌گیرد که توسط بازیکنان وNPCها ساکن شده است. هیچ پایگاه یا صفحه جداگانه‌ای برای جنگ وجود ندارند. زوم بی‌نهایت به شما امکان می‌دهد به آزادی بین نمای جهانی و شهرها یا پایگاه‌های وحشی حرکت کنید. ویژگی‌های نقشه شامل موانع طبیعی مانند رودخانه‌ها و کوهستان‌ها و گذرهای استراتژیکی که باید برای ورود و تصرف مناطق مجاور از آنها بگذرید قابل مشاهده‌اند.

کاوش و تحقیق
دنیای شما در مه غوطه‌ور شده است. جاسوس‌ها را بفرستید تا این سرزمین مرموز را برای کشف گنج‌های پنهان در دل آن اکتشاف کنند.
معابد گمشده، قلعه‌های وحشی، غارهای مرموز و روستاهای قبیله‌ای را بررسی کنید، اطلاعاتی از دشمنان خود جمع آوری کنید و برای نبرد نهایی خود آماده شوید!

حرکات نظامی نامحدود
دستورات جدیدی می‌توان به نیروها در هر زمان صادر کرد که امکانات استراتژیک بی‌پایانی را ارائه می‌دهد. حمله به شهر دشمن، عقب‌نشینی، ملاقات با ارتش اتحاد خود برای تصاحب گذرگاه.
نیروها را برای جمع‌آوری چوب از یک جنگل اعزام کنید و در راه نیز چند قبیله‌ی وحشی را نابود کنند. نیروها همچنین می‌توانند بین چند فرمانده تقسیم شوند تا شما بتوانید همزمان در چند عملیات شرکت کنید.

سیستم اتحاد
ویژگی‌های کامل اتحاد به بازیکنان اجازه می‌دهد که به یکدیگر کمک کنند: چت زنده با ترجمه تعبیه شده، نقش‌های افسران، نشانگر نقشه برای هماهنگی استراتژی‌ها و بیشتر! اتحادها می‌تواند قلمروی خود را گسترش دهند تا به منابع دست یابند، گذرگاه‌های کوهستانی و پایگاه‌های وحشی را تصاحب کنند تا جایگاه خود را تقویت کنند و با یکدیگر به دستاوری‌های گروهی دست یابند.

تسخیر پادشاهی
همراه با اتحاد خود به نبرد بپردازید تا این پادشاهی بزرگ را تسخیر کنید. با سایر بازیکنان مواجه شوید و با تاکتیک‌های برتر به عنوان یک جنگ استراتژیک MMO به برتری دست پیدا کنید. به اوج برسید تا نام خود را در تاریخ پادشاهی حک کنید!

فرماندهان نقش‌آفرین
ده‌ها شخصیت تاریخی را فرابخوانید که به عنوان فرماندهان معتمد به شما خدمت می‌کنند. فرماندهان خود را با شکست دادن وحشیان و اعزام آنها به نبردها تقویت کنید، سپس توانایی‌های آنها را با استفاده از سیستم مهارت درختی به سبک RPG ارتقا دهید.

What's news


 • No changes available!
 • Download نبرد فاتحان mod apk

  Origin-of-Conquerors-1.8.97.apk
  Download apk - 513 MB

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Fill out this field
  Fill out this field
  Please enter a valid email address.
  You need to agree with the terms to proceed

  Top games

  View all top games

  Top apps

  View all top apps

  RELATED